Zkušební provoz Zkušební provoz Zkušební provoz Zkušební provoz Zkušební provoz Zkušební provoz Zkušební provoz Zkušební provoz Zkušební provoz

VLOŽIT INZERÁT

 
Pokud chcete pokračovat, prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.
Případná registrace Vám zabere jen několik vteřin.
PŘIHLÁSIT
REGISTROVAT
Jste právě zde:
(kliknutím na položku této navigace se přesunete do odpovídající sekce Infozóny)

Jaké výhody přináší paušální členství?

Pokud jste zejména prodávající, největší výhodou je pro Vás úplné osvobození od provize pro portál CoPotrebujes.cz. To pro Vás přináší i zjednodušenou administrativu (nemusíte se zabývat příchozími fakturami za provize).

V rámci paušálu získáte i tzv. potřebňáky, pomocí kterých můžete např. topovat svoje inzeráty, nakupovat vybrané služby portálu apod.

Je Vám zpřístupněná i možnost barterového obchodování, můžete tedy svoje služby nebo zboží směňovat za jiné bez finančního plnění, případně s dohodnutým doplatkem kupujícího nebo prodávajícího.

Ve vyšších variantách členství můžete mít ve svém veřejném profilu uvedené např. adresu Vašeho webu nebo kontaktní e-mail. Uživatelé tak mohou na Vaši nabídku reagovat přímo, prohlédnout si celou Vaši nabídku na Vašem webu nebo Vám poslat přímou poptávku e-mailem.

Vyšší varianty členství Vám také umožňují publikovat inzeráty ve speciálních obchodních kategoriích jako např. Finanční poradenství.

Vzhledem k tomu, že Vaši investici do paušálu považujeme za důkaz, že svou činnost na portálu myslíte opravdu vážně, jsou Vám jako zvýšení důvěryhodnosti uděleny 1 - 3 profilové hvězdičky (dle typu paušálu).

 
0
Connecting
Please wait...
Poslat zprávu

Omlouváme se, ale nikdo z operátorů není online. Zanechte nám svůj dotaz a my Vám co nejdříve odpovíme.

Vaše jméno
* Email
* Napište Váš dotaz
Začněte konverzaci

Máte dotaz? Jsme tu pro Vás.

Vaše jméno
* Email
* Napište Váš dotaz
Zeptejte se nás
Zpětná vazba

Pomozte nám stát se lepšími! Pošlete nám jakýkoliv podnět nebo nápad.

Jaký je Váš názor na naše služby?