Zkušební provoz Zkušební provoz Zkušební provoz Zkušební provoz Zkušební provoz Zkušební provoz Zkušební provoz Zkušební provoz Zkušební provoz

VLOŽIT INZERÁT

 
Pokud chcete pokračovat, prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.
Případná registrace Vám zabere jen několik vteřin.
PŘIHLÁSIT
REGISTROVAT
Jste právě zde:
(kliknutím na položku této navigace se přesunete do odpovídající sekce Infozóny)

Co je to MoneyClock a jak funguje?

MoneyClock je speciální forma tzv. affiliate systému.

Umožňuje Vám vytvořit si tzv. pasivní příjem.

Co to znamená? Pokud přivedete na portál nové uživatele a tito uživatelé budou vykazovat jakoukoliv finanční aktivitu, získáte provizi ze všech těchto finančních aktivit. Proto je tento způsob obvykle nazýván jako „pasivní příjem“, protože na základě jedné aktivity můžete mít dlouhodobý příjem bez jakýchkoliv dalších aktivit.

Protože existuje mnoho affiliate a MLM systémů, které nefungují zcela podle fair pravidel, vyvinuli jsme svůj vlastní systém, který je pro všechny bezpečný a dodržuje všechna pravidla fair hry.

Například:

1) Skutečná užitečnost

Nikomu nic nevnucujete ani neprodáváte. Jediné, co uděláte, je to, že doporučíte portál CoPotrebujes.cz někomu, pro koho je portál užitečný a přínosný, např. může zde v bezpečném prostředí prodat to, co opravdu umí a tím si zajistit odpovídající příjem, případně na portálu najde spolehlivé a prověřené dodavatele zboží nebo služeb. Svým blízkým, přátelům a dalším lidem prokážete užitečnou službu.

2) Systém „doživotní renty“

U standardních affiliate systémů získáváte finance za proklik nebo jednorázový nákup. V systému MoneyClock však automaticky získáváte provizi ze VŠECH finančních aktivit uživatele, kterého získáte, a to po celou dobu, kdy je uživatel členem portálu CoPotrebujes.cz.
Uživatel, kterého přivede, je a bude jednou provždy Váš a nikoho jiného. Veškeré provize patří a vždycky v budoucnosti budou patřit jen Vám a nikdy nemohou patřit komukoliv jinému.

3) Vaše síť subpartnerů je neomezená, ale pevná

Můžete mít neomezený počet subpartnerů a každý z Vašich subpartnerů může mít opět neomezený počet subpartnerů. Jediné omezení spočívá v tom, že můžete mít maximálně 4 úrovně subpartnerů.
Tyto „mikrosítě“ subpartnerů jsou jasně a pevně dané. Nikdo Vám nemůže Vaše subpartnery odvést a ani oni sami nemohou odejít jinam.
Provize z jejich činnosti tedy opět jednou a provždy patří a budou patřit jen Vám a nikdy nikomu jinému.

4) Pravidlo anonymity

V našem systému můžete získat tzv. subpartnery, a to až do 4. úrovně. Vidíte však údaje jen o těch subpartnerech, které jste získal(a) Vy. U nižších úrovní vidíte jen provizi, kterou získáváte. To zaručuje každému affiliate partnerovi (samozřejmě i Vám) odpovídající úroveň anonymity.

5) Jednoznačně stanovené provizní podmínky

Tyto podmínky platí pro všechny naprosto stejně, nikdy nedojde k situaci, kdy by byl kdokoliv zvýhodněn nebo znevýhodněn.
Ze všech finančních aktivit uživatelů, které jste přivedl(a), získáváte 20% provizi.
Ze všech finančních aktivit uživatelů, které přivedli Vaši podřízení affiliate, získáváte 20% provizi z provize subpartnera.

6) Jednoduché a přehledné ovládání

Pokud jste již mohli nahlédnout do různých affiliate systémů, jistě jste zaznamenali, že ovládání a přehlednost jsou často na ne zrovna příjemné úrovni.
Proto jsme v rámci vývoje vlastního systému vybudovali zcela jednoduché, intuitivní a přehledné ovládání, které skvěle funguje i na mobilních zařízeních a telefonech.

Poznámka k výpočtu provize z činnosti subpartnera:

U provizí dochází k tzv. dědičnosti, tj. podle úrovně subpartnera získáváte adekvátní finanční plnění. Příklady:
- přímý subpartner (úroveň 1) získá provizi 1000 Kč, z toho Vám náleží 200 Kč
- subpartner úrovně 4 získá provizi 1000 Kč, z toho Vám náleží 20 % z 20 % z 20 % z 20 % z 1000 Kč, tj. 8 Kč.

 

 

 
0
Connecting
Please wait...
Poslat zprávu

Omlouváme se, ale nikdo z operátorů není online. Zanechte nám svůj dotaz a my Vám co nejdříve odpovíme.

Vaše jméno
* Email
* Napište Váš dotaz
Začněte konverzaci

Máte dotaz? Jsme tu pro Vás.

Vaše jméno
* Email
* Napište Váš dotaz
Zeptejte se nás
Zpětná vazba

Pomozte nám stát se lepšími! Pošlete nám jakýkoliv podnět nebo nápad.

Jaký je Váš názor na naše služby?