Zkušební provoz Zkušební provoz Zkušební provoz Zkušební provoz Zkušební provoz Zkušební provoz Zkušební provoz Zkušební provoz Zkušební provoz

VLOŽIT INZERÁT

 
Pokud chcete pokračovat, prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.
Případná registrace Vám zabere jen několik vteřin.
PŘIHLÁSIT
REGISTROVAT
Jste právě zde:
(kliknutím na položku této navigace se přesunete do odpovídající sekce Infozóny)

Jak probíhá výplata peněz?

Každý měsíc k poslednímu dni daného měsíce provede systém MoneyClock automaticky souhrn všech Vašich provizí.

Pokud souhrn provizí převýší částku 500 Kč, je systémem automaticky vystavena faktura za Vaši osobu a převedena do našeho účetnictví. Nejpozději do 20. dne stávajícího měsíce Vám potom platbu zašleme na Váš účet. O nic se tedy nemusíte starat.

Systém také pro Vaše potřeby vytvoří Vaši fakturu v číslované řadě. Tuto fakturu si můžete jednoduše stáhnout a rovnou založit do Vašeho účetnictví.

Na základě Vámi zadaných údajů systém automaticky identifikuje, zdali jste nebo nejste plátcem DPH a dle toho jsou generovány odpovídající faktury.

Nepřesáhne-li součet Vašich provizí za daný měsíc částku 500 Kč, Vaše provize jsou samozřejmě převedeny do dalšího měsíce.

Pokud jste soukromá osoba bez IČO, nelze samozřejmě vystavit faktury. Můžete si však kdykoliv svoje provize převést na potřebňáky, za které si můžete např. koupit paušální členství nebo topovat svoje inzeráty.
V případě, že si budete chtít v budoucnu pořídit živnostenské oprávnění (s ním získáte IČO), můžete si provize ponechávat na svém MoneyClock účtu. V okamžiku, kdy se stanete podnikající osobou, Vám budou všechny provize proplaceny v následujícím měsíci.

 
0
Connecting
Please wait...
Poslat zprávu

Omlouváme se, ale nikdo z operátorů není online. Zanechte nám svůj dotaz a my Vám co nejdříve odpovíme.

Vaše jméno
* Email
* Napište Váš dotaz
Začněte konverzaci

Máte dotaz? Jsme tu pro Vás.

Vaše jméno
* Email
* Napište Váš dotaz
Zeptejte se nás
Zpětná vazba

Pomozte nám stát se lepšími! Pošlete nám jakýkoliv podnět nebo nápad.

Jaký je Váš názor na naše služby?