Zkušební provoz Zkušební provoz Zkušební provoz Zkušební provoz Zkušební provoz Zkušební provoz Zkušební provoz Zkušební provoz Zkušební provoz

VLOŽIT INZERÁT

 
Pokud chcete pokračovat, prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.
Případná registrace Vám zabere jen několik vteřin.
PŘIHLÁSIT
REGISTROVAT
Jste právě zde:
(kliknutím na položku této navigace se přesunete do odpovídající sekce Infozóny)

Jaké užitečné funkce a "vychytávky" zde najdete?

U zrodu portálu CoPotrebujes.cz stála jednoduchá myšlenka: vytvořit něco, co bychom my sami potřebovali a nikde jsme to nenašli.

Bezpečné a otevřené prostředí pro lidi, ve kterém by bylo možné nabízet to, co daný člověk umí.

Místo, kde by se mohli sejít údržbář, uklizečka, bytový architekt, švadlena, provozovatel autodopravy, výrobní firma... prostě kdokoliv s kýmkoliv.

S tím, že by toto místo jen v minimální míře zasahovalo do toho, co lidé potřebují a co mohou nabídnout. Samozřejmě tak, aby toto místo bylo co nejbezpečnější.

Další důležitou myšlenkou bylo to, že nechceme uživatele „odírat“ nějakými nesmyslně vysokými provizemi. Tento postup, jak jsme viděli jinde, vede buď k předraženým službám a zboží, nebo k tomu, že se na takovém portálu soustředí „zoufalci“ a nabídka portálu je tak velice úzká.

Takže dnes je nejužitečnější funkcí portálu CoPotrebujes.cz to, že jsme vypracovali silný, robustní a rychlý systém, ve kterém může kdokoliv nabídnou cokoliv a kdokoliv může cokoliv nakoupit.

Silný důraz jsme kladli právě na bezpečnost prostředí a budování důvěryhodnosti uživatelů. Bez jakéhokoliv „uplácení systému“ si každý může vybudovat svojí pevnou pozici a stálý příjem od spokojených a prověřených uživatelů. A to za poplatky, které jsou oproti jiným, obdobným službám spíše symbolické.

Velice důležité bylo z našeho hlediska také uživatelské prostředí. Přehlednost, intuitivnost, jednoduchost. Jak na počítači, tak na mobilu.
A přesto ponechat uživateli dostatek prostoru k tomu, aby se mohl vyjádřit tak, jak chce a potřebuje.

Na celém portálu tak najde spoustu užitečných funkcí a „vychytávek“, jako např. plovoucí meníčka, rozcestníky (všimněte si např. toho v patičce stránky!), odkazy... vždycky jste maximálně dvě kliknutí od toho, abyste se dostali tam, kam potřebujete.

Přitom máte stále ve všem přehled, díky živému systému upozornění vidíte, že někdo reagoval na Váš inzerát nebo provedl nějakou akci k objednávce... atd. atd.

Věříme, že tento systém se silným, jednoduchým a bezpečným prostředím a se spoustou vychytávek Vás potěší a hlavně Vám umožní prodat to, co umíte, případně sehnat to, co potřebujete.

 
0
Connecting
Please wait...
Poslat zprávu

Omlouváme se, ale nikdo z operátorů není online. Zanechte nám svůj dotaz a my Vám co nejdříve odpovíme.

Vaše jméno
* Email
* Napište Váš dotaz
Začněte konverzaci

Máte dotaz? Jsme tu pro Vás.

Vaše jméno
* Email
* Napište Váš dotaz
Zeptejte se nás
Zpětná vazba

Pomozte nám stát se lepšími! Pošlete nám jakýkoliv podnět nebo nápad.

Jaký je Váš názor na naše služby?