Zkušební provoz Zkušební provoz Zkušební provoz Zkušební provoz Zkušební provoz Zkušební provoz Zkušební provoz Zkušební provoz Zkušební provoz

VLOŽIT INZERÁT

 
Pokud chcete pokračovat, prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.
Případná registrace Vám zabere jen několik vteřin.
PŘIHLÁSIT
REGISTROVAT
Jste právě zde:
(kliknutím na položku této navigace se přesunete do odpovídající sekce Infozóny)

Podmínky používání portálu a etický kodex

Podmínky používání portálu

Tyto podmínky jsou závazné a jejich porušení může vést až k úplnému a nevratnému smazání uživatelského účtu takového uživatele, který tyto podmínky poruší.

Pojmy, použité v těchto podmínkách:

Zmražení uživatelského účtu
Uživatel vidí veškeré své údaje, inzeráty apod., nemůže však činit žádné změny ve svém profilu. Jeho inzeráty jsou neaktivní a uživatel nemůže ani obchodovat s ostatními uživateli.
Pokud uživatel učiní kroky k nápravě nedostatků, kvůli kterým byl jeho účet zmražen, bude zmražení odstraněno a uživatel může pokračovat ve své činnosti na portálu.

Smazání uživatelského účtu
Za opakovaná nebo velmi závažná porušení pravidel portálu CoPotrebujes.cz bude takovému uživateli jeho účet nevratně smazán. Veškerá finanční aktiva takového uživatele (nakoupené služby nebo produkty portálu CoPotrebujes.cz) propadají ve prospěch portálu.
Majiteli smazaného účtu není povoleno znovu si založit členství na portálu.

 1. Inzerát nesmí obsahovat nepravdivé, záměrně klamavé nebo zavádějící informace.
  Portál CoPotrebujes.cz chce zasahovat do Vašich aktivit v naprosto minimální míře. Základní zásadou portálu je však bezpečné prostředí pro všechny kupující i prodávající.
  Pokud správci portálu narazí na inzerát, který splňuje výše uvedené příznaky, tj. inzerát lze kvalifikovat jako pokus o podvod nebo bezdůvodné obohacení, autor takového inzerátu bude sankcionován smazáním inzerátu, zmražením uživatelského účtu a při opakovaném porušení tohoto pravidla nevratným a konečným smazáním uživatelského účtu. Tento postup platí i pro následující body.
 2. Je zakázáno v komunikaci uživatelů používat jakékoliv odkazy na webové stránky, e-mailové adresy, telefonní čísla ani další formy kontaktů.
  Pokud chcete na portálu CoPotrebujes.cz používat veřejně takovéto údaje, stačí, když si předplatíte odpovídající paušální členství.
  Pak můžete mít ve svém veřejném profilu uvedené veškeré kontakty, tedy adresu webových stránek, e-mail nebo telefon.
 3. Je zakázáno inzerovat služby sexuální nebo erotického charakteru i používat takovéto motivy k propagaci jiných služeb nebo zboží.
 4. Je zakázáno používat k propagaci služeb nebo zboží motivy rasově nesnášenlivého charakteru nebo charakteru, útočícího na práva a postavení společenských menšin.
 5. Je zakázáno používat k propagaci služeb nebo zboží obsah (ilustrace, fotografie, texty apod.), chráněný autorskými právy třetích stran.
  Zodpovědnost za použití obsahu inzerátu je plně na uživateli a portál CoPotrebujes.cz jej nekontroluje. V případě porušení autorských práv třetích stran a upozornění vlastníka těchto práv bude příslušný inzerát odstraněn.
  Proto vždy buďte opatrní a ověřte si, zdali k propagaci svých služeb nebo zboží nepoužíváte takto chráněný obsah (jde zejména o fotografie a ilustrace, u kterých nejčastěji tento problém vzniká - ne vše, co si stáhnete z internetu, vyhovuje výše uvedeným podmínkám).
 6. Je zakázané používat neslušné, vulgární a urážlivé výrazy, a to jak v textech inzerátů, tak v komunikaci s ostatními uživateli formou nezávazné objednávky nebo soukromých zpráv.

 

Etický kodex portálu CoPotrebujes.cz

Nedodržování tohoto kodexu není nijak sankcionováno. Přesto však vyzýváme všechny uživatele, aby se jím v co nejvyšší míře řídili.

Každý uživatel by si měl být vědom toho, že je součástí komunity. Komunitu udržují bezpečnou a příjemnou pravidla, která by všichni měli ctít.

Budujte tuto komunitu s ostatními. Zvyšujete svou důvěryhodnost a oblibu u ostatních uživatelů - odměnou Vám bude více prodejů, výhodnější nákupy a více spokojenosti.

 1. V inzerátech i komunikaci uvádíme jen to, co jsme schopní splnit a co odpovídá skutečnosti.
  Nesnažíme se ostatní uživatele ošidit nebo napálit - portál CoPotrebujes.cz je o dlouhodobých dobrých vztazích v komunitě. Případně nesplněný slib je nejrychlejší cestou k tomu, aby nám ostatní přestali důvěřovat.
 2. Chováme se k sobě slušně.
  Chovejme se k ostatním tak, jak chceme, aby se chovali oni k Vám. Někdy to nemusí být jednoduché, ale vždycky to jde.
 3. Všechny spory se snažíme urovnat mezi sebou.
  Někdy přeci jen dojde k situaci, ve které dojde mezi dvěma uživateli ke sporu. Chybu může udělat každý.
  Vždy dáváme přednost tomu, aby si tento spor vysvětlili a urovnali uživatelé mezi sebou. Správci portálu CoPotrebujes.cz samozřejmě v krajním případě zasáhnou do řešení sporu, mohou ovšem vycházet jen z omezeného zdroje informací.
  Udržujme tedy dobré vzájemné vztahy tím, že i v případě sporu si umíme vyjít vstříc a dojít k řešení, které bude přijatelné pro obě strany.
 4. Nechováme se arogantně, nepovyšujeme se nad ostatní uživatele.
  Každý z nás umí něco jedinečného. Proto dohromady vytváříme komunitu, ve které si budeme moci v bezpečném a důvěryhodném prostředí nabízet navzájem právě to jedinečné, co každý z nás umí. Projevit respekt a úctu ke schopnostem ostatních nic nestojí, ale mnohé přináší.
 5. Konkurujeme si, ale nepodrážíme, nepomlouváme a hrajeme fér.
  Je jasné, že na tak velkém portálu, jako je CoPotrebujes.cz, narazíme na konkurenci. To je zdravé a normální. Konkurence nám může přinést novou inspiraci k tomu, jak dělat to, co umíme, ještě lépe.
  Proto proti konkurenci nepoužívám nefér metody jako pomluvy, podrazy apod.
 
0
Connecting
Please wait...
Poslat zprávu

Omlouváme se, ale nikdo z operátorů není online. Zanechte nám svůj dotaz a my Vám co nejdříve odpovíme.

Vaše jméno
* Email
* Napište Váš dotaz
Začněte konverzaci

Máte dotaz? Jsme tu pro Vás.

Vaše jméno
* Email
* Napište Váš dotaz
Zeptejte se nás
Zpětná vazba

Pomozte nám stát se lepšími! Pošlete nám jakýkoliv podnět nebo nápad.

Jaký je Váš názor na naše služby?